TMOV34S571MPX2696
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV34S571MPX2696 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TMOV34S571MPX2696
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 910V 40KA SQUARE 34MM
Foi de date: TMOV34S571MPX2696.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
180 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TMOV34S571MPX2696
Număr parc TMOV34S571MPX2696 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 910V 40KA SQUARE 34MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4700 pcs Fișa cu date TMOV34S571MPX2696.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 910V Tensiunea varistorului (Min) 819V
Tensiunea varistorului (Max) 1.001kV Serie TMOV® 34S
ambalare Bulk Pachet / Caz Square 34mm, Formed Tabs, 3-Lead
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 730V AC Volt maxim 575V
Energie 990J descriere detaliata 910V 40kA Varistor 1 Circuit Through Hole Square 34mm, Formed Tabs, 3-Lead
Curent - Surge 40kA Capacitate @ Frecventa 2200pF @ 1MHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
TMOV34S621MX2696
TMOV34S621MX2696
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: VARISTOR 1000V 40KA SQUARE 34MM
In stoc: 6246 pcs
Descarca: TMOV34S621MX2696.pdf
RFQ
TMOV34S571EP
TMOV34S571EP
Descriere: VARISTOR 910V 40KA SQUARE 34MM
In stoc: 4779 pcs
Descarca: TMOV34S571EP.pdf
RFQ
TMOV34S571M
TMOV34S571M