TMOV34S481MX2696
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV34S481MX2696 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TMOV34S481MX2696
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 750V 40KA SQUARE 34MM
Foi de date: TMOV34S481MX2696.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile TMOV34S481MX2696
Număr parc TMOV34S481MX2696 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 750V 40KA SQUARE 34MM Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2760 pcs Fișa cu date TMOV34S481MX2696.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 750V Tensiunea varistorului (Min) 675V
Tensiunea varistorului (Max) 825V Serie TMOV® 34S
ambalare Bulk Pachet / Caz Square 34mm, Formed Tabs, 3-Lead
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 640V AC Volt maxim 480V
Energie 960J descriere detaliata 750V 40kA Varistor 1 Circuit Through Hole Square 34mm, Formed Tabs, 3-Lead
Curent - Surge 40kA Capacitate @ Frecventa 2700pF @ 1MHz