TMOV34S251MPX2696
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV34S251MPX2696 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TMOV34S251MPX2696
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 390V 40KA SQUARE 34MM
Foi de date: TMOV34S251MPX2696.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
180 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TMOV34S251MPX2696
Număr parc TMOV34S251MPX2696 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 390V 40KA SQUARE 34MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7227 pcs Fișa cu date TMOV34S251MPX2696.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 390V Tensiunea varistorului (Min) 351V
Tensiunea varistorului (Max) 429V Serie TMOV® 34S
ambalare Bulk Pachet / Caz Square 34mm, Formed Tabs, 3-Lead
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 330V AC Volt maxim 250V
Energie 490J descriere detaliata 390V 40kA Varistor 1 Circuit Through Hole Square 34mm, Formed Tabs, 3-Lead
Curent - Surge 40kA Capacitate @ Frecventa 5000pF @ 1MHz