TMOV20RP750ML2B7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV20RP750ML2B7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TMOV20RP750ML2B7
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 1200V 10KA DISC 20MM
Foi de date: TMOV20RP750ML2B7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TMOV20RP750ML2B7
Număr parc TMOV20RP750ML2B7 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 1200V 10KA DISC 20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 76023 pcs Fișa cu date TMOV20RP750ML2B7.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 1.2kV Tensiunea varistorului (Min) 1.08kV
Tensiunea varistorului (Max) 1.32kV Serie iTMOV®
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 20mm 3-Lead
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 970V AC Volt maxim 750V
Energie 480J descriere detaliata 1.2kV 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm 3-Lead
Curent - Surge 10kA Capacitate @ Frecventa 175pF @ 1MHz