TMOV20RP625E
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV20RP625E Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TMOV20RP625E
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 1000V 10KA DISC 20MM
Foi de date: TMOV20RP625E.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TMOV20RP625E
Număr parc TMOV20RP625E Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 1000V 10KA DISC 20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 34599 pcs Fișa cu date TMOV20RP625E.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 1kV Tensiunea varistorului (Min) 900V
Tensiunea varistorului (Max) 1.1kV Serie TMOV®
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 20mm
Alte nume F4060
TMOV20R625EP
TMOV20R625EP-ND
TMOV20RP625E-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Voltaj maxim DC 825V
AC Volt maxim 625V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici Thermally Protected Energie 400J
descriere detaliata 1kV 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Curent - Surge 10kA
Capacitate @ Frecventa 250pF @ 1MHz