TMOV20RP275EL2T7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV20RP275EL2T7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TMOV20RP275EL2T7
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 430V 10KA DISC 20MM
Foi de date: TMOV20RP275EL2T7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TMOV20RP275EL2T7
Număr parc TMOV20RP275EL2T7 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 430V 10KA DISC 20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 93154 pcs Fișa cu date TMOV20RP275EL2T7.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 430V Tensiunea varistorului (Min) 387V
Tensiunea varistorului (Max) 473V Serie TMOV®
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Disc 20mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 350V AC Volt maxim 275V
Energie 190J descriere detaliata 430V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Curent - Surge 10kA Capacitate @ Frecventa 900pF @ 1MHz