TMOV20RP115EL2T7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV20RP115EL2T7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TMOV20RP115EL2T7
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 180V 10KA DISC 20MM
Foi de date: TMOV20RP115EL2T7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TMOV20RP115EL2T7
Număr parc TMOV20RP115EL2T7 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 180V 10KA DISC 20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 89344 pcs Fișa cu date TMOV20RP115EL2T7.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 180V Tensiunea varistorului (Min) 162V
Tensiunea varistorului (Max) 198V Serie TMOV®
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Disc 20mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 150V AC Volt maxim 115V
Energie 52J descriere detaliata 180V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Curent - Surge 10kA Capacitate @ Frecventa 2400pF @ 1MHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
TMOV20RP115E
TMOV20RP115E
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: VARISTOR 180V 10KA DISC 20MM