TMOV14RP300EL2B7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV14RP300EL2B7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TMOV14RP300EL2B7
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 470V 6KA DISC 14MM
Foi de date: TMOV14RP300EL2B7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TMOV14RP300EL2B7
Număr parc TMOV14RP300EL2B7 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 470V 6KA DISC 14MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 108885 pcs Fișa cu date TMOV14RP300EL2B7.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 470V Tensiunea varistorului (Min) 423V
Tensiunea varistorului (Max) 517V Serie TMOV®
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 14mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 385V AC Volt maxim 300V
Energie 125J descriere detaliata 470V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Curent - Surge 6kA Capacitate @ Frecventa 400pF @ 1MHz