TDML12DL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TDML12DL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TDML12DL
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului RELAY TIME DELAY 102.3S 10A 120V
Foi de date: TDML12DL.pdf
Statutul RoHs Plumb fără scutire / RoHS Compliant
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TDML12DL
Număr parc TDML12DL Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere RELAY TIME DELAY 102.3S 10A 120V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără scutire / RoHS Compliant
cantitate valabila 1051 pcs Fișa cu date TDML12DL.pdf
Tensiune - Aprovizionare 12VDC Metoda inițierii temporizării Input Voltage
Metoda de ajustare a timpului DIP Switches Stilul de terminare Plug In, 8 Pin (Octal)
Serie TDML Tipul releului Mechanical Relay
Alte nume F10671 Tipul de montare Socketable
Funcţie On-Delay descriere detaliata On-Delay Time Delay Relay DPDT (2 Form C) 0.1 Sec ~ 102.3 Sec Delay 10A @ 120/240VAC Socketable
Timp de intarziere 0.1 Sec ~ 102.3 Sec Rating de contact @ Voltaj 10A @ 120/240VAC