TDM120AL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TDM120AL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TDM120AL
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului RELAY TIME DELAY 1023S 10A 120V
Foi de date: TDM120AL.pdf
Statutul RoHs Plumb fără scutire / RoHS Compliant
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TDM120AL
Număr parc TDM120AL Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere RELAY TIME DELAY 1023S 10A 120V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără scutire / RoHS Compliant
cantitate valabila 1339 pcs Fișa cu date TDM120AL.pdf
Tensiune - Aprovizionare 120VAC Metoda inițierii temporizării Input Voltage
Metoda de ajustare a timpului DIP Switches Stilul de terminare Plug In, 8 Pin (Octal)
Serie TDM Tipul releului Mechanical Relay
Alte nume F10665 Tipul de montare Socketable
Funcţie On-Delay descriere detaliata On-Delay Time Delay Relay DPDT (2 Form C) 1 Sec ~ 1023 Sec Delay 10A @ 120/240VAC Socketable
Timp de intarziere 1 Sec ~ 1023 Sec Rating de contact @ Voltaj 10A @ 120/240VAC