T10C220E
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T10C220E
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului THYRISTOR TVS 220V 250A 3PIN RDL
Foi de date: T10C220E.pdf
  • Mesaj
Specificațiile T10C220E
Număr parc T10C220E Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere THYRISTOR TVS 220V 250A 3PIN RDL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5907 pcs Fișa cu date T10C220E.pdf
Tensiune - în stare 4V Tensiune - Stare Off 220V
Tensiune - Breakover 265V Serie SIDACtor®
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial - 3 Leads
Număr de elemente 2 Tipul de montare Through Hole
Curent - vârf de vârf (8 / 20μs) 250A Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 100A
Curent - reținere (Ih) 180mA capacitanță -