T10C110B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T10C110B
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului THYRISTOR TVS 110V 250A 3PIN RDL
Foi de date: T10C110B.pdf
  • Mesaj
Specificațiile T10C110B
Număr parc T10C110B Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere THYRISTOR TVS 110V 250A 3PIN RDL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6170 pcs Fișa cu date T10C110B.pdf
Tensiune - în stare 2V Tensiune - Stare Off 80V
Tensiune - Breakover 110V Serie SIDACtor®
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial - 3 Leads
Număr de elemente 2 Tipul de montare Through Hole
Curent - vârf de vârf (8 / 20μs) 250A Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 100A
Curent - reținere (Ih) 120mA capacitanță -