T10B220E
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
T10B220E Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T10B220E
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului THYRISTR SIBOD 220V 250A DO201AD
Foi de date: T10B220E.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T10B220E
Număr parc T10B220E Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere THYRISTR SIBOD 220V 250A DO201AD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 166844 pcs Fișa cu date T10B220E.pdf
Tensiune - în stare 4V Tensiune - Stare Off 214V
Tensiune - Breakover 265V Serie SIDACtor®
ambalare Bulk Pachet / Caz DO-201AD, Axial
Alte nume T10B220ET Număr de elemente 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (8 / 20μs) 250A
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 100A Curent - reținere (Ih) 180mA
capacitanță 41pF