T10A180B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
T10A180B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T10A180B
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului THYRISTOR SIBOD 180V 100A DO-15
Foi de date: T10A180B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T10A180B
Număr parc T10A180B Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere THYRISTOR SIBOD 180V 100A DO-15 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 283974 pcs Fișa cu date T10A180B.pdf
Tensiune - în stare 4V Tensiune - Stare Off 175V
Tensiune - Breakover 210V Serie SIDACtor®
ambalare Bulk Pachet / Caz DO-204AC, DO-15, Axial
Alte nume T10A180BT Număr de elemente 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (8 / 20μs) 100A
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 50A Curent - reținere (Ih) 120mA
capacitanță 32pF