SZ1SMB7.5AT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SZ1SMB7.5AT3G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SZ1SMB7.5AT3G
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 7.5V 12.9V SMB
Foi de date: 1.SZ1SMB7.5AT3G.pdf2.SZ1SMB7.5AT3G.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SZ1SMB7.5AT3G
Număr parc SZ1SMB7.5AT3G Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 7.5V 12.9V SMB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 112707 pcs Fișa cu date 1.SZ1SMB7.5AT3G.pdf2.SZ1SMB7.5AT3G.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 7.5V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 12.9V
Tensiune - Defalcare (Min) 8.33V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor SMB
Serie Automotive, AEC-Q101 Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 600W ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz DO-214AA, SMB Alte nume F11579CT
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 46.5A Capacitate @ Frecventa 1890pF @ 1MHz