SZ1SMB17CAT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SZ1SMB17CAT3G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SZ1SMB17CAT3G
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 17V 27.6V SMB
Foi de date: SZ1SMB17CAT3G.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SZ1SMB17CAT3G
Număr parc SZ1SMB17CAT3G Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 17V 27.6V SMB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 130957 pcs Fișa cu date SZ1SMB17CAT3G.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 17V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 27.6V
Tensiune - Defalcare (Min) 18.9V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor SMB Serie Automotive, AEC-Q101
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 600W
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz DO-214AA, SMB
Alte nume F11549DKR Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 21.7A
Capacitate @ Frecventa 490pF @ 1MHz Canalele bidirecționale 1