SRJ6014DRP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SRJ6014DRP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului SCR 600V 14A TO252
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SRJ6014DRP
Număr parc SRJ6014DRP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere SCR 600V 14A TO252 Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 174517 pcs Fișa cu date
Serie * descriere detaliata SCR
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SRJ6018DRP
SRJ6018DRP
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: SCR 600V 18A TO252
In stoc: 134160 pcs
Descarca:
RFQ
SRJ-8H
SRJ-8H
Producători: E-Switch
Descriere: SWITCH ROTARY DIP OCTAL 100MA 5V
In stoc: 38216 pcs
Descarca: SRJ-8H.pdf
RFQ
SRJ-10
SRJ-10
Producători: E-Switch
Descriere: SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 5V