SPXV030.L
Prezentarea produsului
Număr parc: SPXV030.L
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CARTRIDGE 30A 1.5KVDC
Foi de date: SPXV030.L.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SPXV030.L
Număr parc SPXV030.L Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CARTRIDGE 30A 1.5KVDC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 2594 pcs Fișa cu date SPXV030.L.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 1.5kV Dimensiune / Dimensiune 0.540" Dia x 3.333" L (13.72mm x 84.65mm)
Serie POWR-GARD® SPXV Timp de raspuns -
ambalare Bulk Pachet / Caz Cartridge, Non-Standard
Alte nume F11485
SPXV 30A
SPXV030.L-ND
Temperatura de Operare -
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 3770 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici -
DC Rezistență la rece 0.0052 Ohms Ratingul curent 30A