SMF4L8.5A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMF4L8.5A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMF4L8.5A
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 8.5V 14.4V SOD123FL
Foi de date: 1.SMF4L8.5A.pdf2.SMF4L8.5A.pdf3.SMF4L8.5A.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SMF4L8.5A
Număr parc SMF4L8.5A Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 8.5V 14.4V SOD123FL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 646931 pcs Fișa cu date 1.SMF4L8.5A.pdf2.SMF4L8.5A.pdf3.SMF4L8.5A.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 8.5V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 14.4V
Tensiune - Defalcare (Min) 9.44V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor SOD-123FL
Serie SMF4L Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 400W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz SOD-123F Alte nume F7496TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 25.7A Capacitate @ Frecventa -