SMF4L15A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMF4L15A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMF4L15A
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 15V 24.4V SOD123FL
Foi de date: 1.SMF4L15A.pdf2.SMF4L15A.pdf3.SMF4L15A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMF4L15A
Număr parc SMF4L15A Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 15V 24.4V SOD123FL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 670186 pcs Fișa cu date 1.SMF4L15A.pdf2.SMF4L15A.pdf3.SMF4L15A.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 15V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 24.4V
Tensiune - Defalcare (Min) 16.7V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor SOD-123FL
Serie SMF4L Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 400W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz SOD-123F Alte nume F7476TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 16.4A Capacitate @ Frecventa -