SMDJ70CA
SMDJ70CA
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TVS DIODE 70V 113V DO214AB
In stoc: 118177 pcs
Descarca: SMDJ70CA.pdf
RFQ
SMDJ70AHM6G
SMDJ70AHM6G
Producători: TSC (Taiwan Semiconductor)
In stoc: 282657 pcs
Descarca: SMDJ70AHM6G.pdf
RFQ
SMDJ75A R7G
SMDJ75A R7G
Descriere: TVS DIODE 75V 121V DO214AB
Descarca: SMDJ75A R7G.pdf
SMDJ70CA-T7
SMDJ70CA-T7
Descarca:
SMDJ70A-HRA
SMDJ70A-HRA
Descarca: SMDJ70A-HRA.pdf
SMDJ75A
SMDJ75A
Descarca: SMDJ75A.pdf
SMDJ75
SMDJ75
Descriere: TVS DIODE 75V 127.05V DO214AB