SMDJ33CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMDJ33CA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMDJ33CA
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 33V 53.3V DO214AB
Foi de date: SMDJ33CA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMDJ33CA
Număr parc SMDJ33CA Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 33V 53.3V DO214AB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 75440 pcs Fișa cu date SMDJ33CA.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 33V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 53.3V
Tensiune - Defalcare (Min) 36.7V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor DO-214AB (SMCJ) Serie SMDJ
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 3000W (3kW)
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz DO-214AB, SMC
Alte nume SMDJ33CADKR Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 56.3A
Capacitate @ Frecventa - Canalele bidirecționale 1
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SMDJ33AHM6G
SMDJ33AHM6G
Producători: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere: TVS DIODE 33V 53.3V DO214AB
In stoc: 233785 pcs
Descarca: SMDJ33AHM6G.pdf
RFQ
SMDJ33CA-HR
SMDJ33CA-HR
Producători: Hamlin / Littelfuse
In stoc: 5957 pcs
Descarca: SMDJ33CA-HR.pdf
RFQ
SMDJ33A-HRA
SMDJ33A-HRA
Descarca: SMDJ33A-HRA.pdf
SMDJ33C
SMDJ33C
Descriere: TVS DIODE 33V 55.97V DO214AB
Descarca: SMDJ33C.pdf
SMDJ33CA R7G
SMDJ33CA R7G
Descarca: SMDJ33CA R7G.pdf
SMDJ33A-HRAT7
SMDJ33A-HRAT7
Descarca: SMDJ33A-HRAT7.pdf
SMDJ33CA-T7
SMDJ33CA-T7
Descarca:
SMDJ33CA M6G
SMDJ33CA M6G
Descarca: SMDJ33CA M6G.pdf
SMDJ33CA-HRA
SMDJ33CA-HRA
Descarca: SMDJ33CA-HRA.pdf
SMDJ33A-T7
SMDJ33A-T7
Descarca:
SMDJ33CA-HRAT7
SMDJ33CA-HRAT7
Descarca: SMDJ33CA-HRAT7.pdf
SMDJ33AHR7G
SMDJ33AHR7G
Descarca: SMDJ33AHR7G.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW