SMDJ11CA-HRA
SMDJ11CA-HRA
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TVS DIODE 11V 18.2V DO214AB
In stoc: 7829 pcs
Descarca: SMDJ11CA-HRA.pdf
RFQ
SMDJ11CA-HR
SMDJ11CA-HR
In stoc: 5855 pcs
Descarca: SMDJ11CA-HR.pdf
RFQ
SMDJ11A-T7
SMDJ11A-T7
Descarca:
SMDJ11CA
SMDJ11CA
Descarca: SMDJ11CA.pdf
SMDJ11CA R7G
SMDJ11CA R7G
Producători: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descarca: SMDJ11CA R7G.pdf
SMDJ11CA M6G
SMDJ11CA M6G
Descarca: SMDJ11CA M6G.pdf
SMDJ11AHM6G
SMDJ11AHM6G
Descarca: SMDJ11AHM6G.pdf
SMDJ11A-HR
SMDJ11A-HR
Descarca: SMDJ11A-HR.pdf
SMDJ11CA-HRAT7
SMDJ11CA-HRAT7
Descarca: SMDJ11CA-HRAT7.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW