SMDJ110A-HRAT7
SMDJ110A-HRAT7
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TVS DIODE 110V 177V DO214AB
In stoc: 6702 pcs
Descarca: SMDJ110A-HRAT7.pdf
RFQ
SMDJ110A
SMDJ110A
Descriere: TVS DIODE 110V 177V SMC
In stoc: 251638 pcs
Descarca: SMDJ110A.pdf
RFQ
SMDJ10CAHR7G
SMDJ10CAHR7G
Producători: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere: TVS DIODE 10V 17V DO214AB
Descarca: SMDJ10CAHR7G.pdf
SMDJ10CA-T7
SMDJ10CA-T7
Descarca:
SMDJ110A-HR
SMDJ110A-HR