SMD150F/33-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMD150F/33-2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMD150F/33-2
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului PTC RESET FUSE 33V 1.5A 2SMD
Foi de date: 1.SMD150F/33-2.pdf2.SMD150F/33-2.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMD150F/33-2
Număr parc SMD150F/33-2 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere PTC RESET FUSE 33V 1.5A 2SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 155411 pcs Fișa cu date 1.SMD150F/33-2.pdf2.SMD150F/33-2.pdf
Tensiune - Max 33V Tip Polymeric
Timpul până la călătorie 5s Grosime (Max) 0.118" (3.00mm)
Dimensiune / Dimensiune 0.343" L x 0.250" W (8.70mm x 6.36mm) Serie PolySwitch®, SMD
Rezistență - Post Trip (R1) (Max) 230 mOhms Rezistenta - Initiala (Ri) (Min) 80 mOhms
Evaluări - ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 2-SMD Alte nume SMD150F/33-2DKR
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 2A (4 Weeks) Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
descriere detaliata Polymeric PTC Resettable Fuse 33V 1.5A Ih Surface Mount 2-SMD Curent - călătorie (it) 3A
Curent - Max 40A Curent - Țineți (Ih) (Max) 1.5A
Aprobări CSA, TUV, UL
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SMD16
SMD16
Producători: Chip Quik, Inc.
Descriere: REMOVAL ALLOY 16' SMD
In stoc: 996 pcs
Descarca: SMD16.pdf
RFQ
SMD150-2
SMD150-2
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: PTC RESET FUSE 15V 1.5A 2SMD
In stoc: 4586 pcs
Descarca: SMD150-2.pdf
RFQ
SMD16NL
SMD16NL
Producători: Chip Quik, Inc.
Descriere: REMOVAL ALLOY NO-LEAD 16' SMD
In stoc: 920 pcs
Descarca: SMD16NL.pdf
SMD150F/33-2920-2
SMD150F/33-2920-2
Descriere: PTC RESET FUSE 33V 1.5A 2SMD