SMCJ70CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMCJ70CA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMCJ70CA
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 70V 113V DO214AB
Foi de date: SMCJ70CA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMCJ70CA
Număr parc SMCJ70CA Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 70V 113V DO214AB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 149964 pcs Fișa cu date SMCJ70CA.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 70V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 113V
Tensiune - Defalcare (Min) 77.8V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor DO-214AB (SMCJ) Serie SMCJ
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 1500W (1.5kW)
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz DO-214AB, SMC
Alte nume SMCJ70CALFCT Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 13.3A
Capacitate @ Frecventa - Canalele bidirecționale 1
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SMCJ70CA
SMCJ70CA
Producători: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere: TVS DIODE 70V 113V SMC
In stoc: 435415 pcs
Descarca: SMCJ70CA.pdf
RFQ
SMCJ70CA V6G
SMCJ70CA V6G
Producători: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere: TVS DIODE 70V 113V DO214AB
In stoc: 643781 pcs
Descarca: SMCJ70CA V6G.pdf
RFQ
SMCJ70CA M6G
SMCJ70CA M6G
Descarca: SMCJ70CA M6G.pdf
SMCJ70C
SMCJ70C
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TVS DIODE 70V 118.65V DO214AB
Descarca: SMCJ70C.pdf
SMCJ70CA
SMCJ70CA
Producători: Bourns, Inc.
Descarca: SMCJ70CA.pdf
SMCJ70AHM6G
SMCJ70AHM6G
Descarca: SMCJ70AHM6G.pdf
SMCJ70ATR
SMCJ70ATR
Producători: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Descarca: SMCJ70ATR.pdf
SMCJ70CA-13-F
SMCJ70CA-13-F
Producători: Diodes Incorporated
Descarca: SMCJ70CA-13-F.pdf
SMCJ70AHR7G
SMCJ70AHR7G
Descarca: SMCJ70AHR7G.pdf
SMCJ70CA V7G
SMCJ70CA V7G
Descarca: SMCJ70CA V7G.pdf
SMCJ70CA R7G
SMCJ70CA R7G
Descarca: SMCJ70CA R7G.pdf
SMCJ70CA-13
SMCJ70CA-13
Descarca: SMCJ70CA-13.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW