SMCJ220A
SMCJ220A
Producători: Bourns, Inc.
Descriere: TVS DIODE 220V 356V SMC
In stoc: 315790 pcs
Descarca: SMCJ220A.pdf
RFQ
SMCJ20HE3/9AT
SMCJ20HE3/9AT
Producători: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere: TVS DIODE 20V 35.8V DO214AB
In stoc: 3341 pcs
Descarca: SMCJ20HE3/9AT.pdf
RFQ
SMCJ220AE3/TR13
SMCJ220AE3/TR13
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 220V DO214AB
Descarca:
SMCJ220A-H
SMCJ220A-H
Producători: Bourns, Inc.