SMCJ18CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMCJ18CA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMCJ18CA
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 18V 29.2V DO214AB
Foi de date: SMCJ18CA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMCJ18CA
Număr parc SMCJ18CA Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 18V 29.2V DO214AB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 419935 pcs Fișa cu date SMCJ18CA.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 18V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 29.2V
Tensiune - Defalcare (Min) 20V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor DO-214AB (SMCJ) Serie SMCJ
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 1500W (1.5kW)
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz DO-214AB, SMC
Alte nume SMCJ18CALFTR Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 51.4A
Capacitate @ Frecventa - Canalele bidirecționale 1
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SMCJ18CA M6G
SMCJ18CA M6G
Producători: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere: TVS DIODE 18V 29.2V DO214AB
In stoc: 446685 pcs
Descarca: SMCJ18CA M6G.pdf
RFQ
SMCJ18CA R7G
SMCJ18CA R7G