SMCJ170A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMCJ170A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMCJ170A
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 170V 275V DO214AB
Foi de date: SMCJ170A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMCJ170A
Număr parc SMCJ170A Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 170V 275V DO214AB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 399975 pcs Fișa cu date SMCJ170A.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 170V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 275V
Tensiune - Defalcare (Min) 189V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor DO-214AB (SMCJ)
Serie SMCJ Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 1500W (1.5kW) ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz DO-214AB, SMC Alte nume SMCJ170ALFTR
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 5.5A Capacitate @ Frecventa -
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SMCJ170
SMCJ170
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TVS DIODE 170V 288.75V DO214AB
In stoc: 7088 pcs
Descarca: SMCJ170.pdf
RFQ
SMCJ170-E3/57T
SMCJ170-E3/57T
Producători: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere: TVS DIODE 170V 304V DO214AB
In stoc: 3992 pcs
Descarca: SMCJ170-E3/57T.pdf
RFQ
SMCJ170A-13
SMCJ170A-13
Producători: Diodes Incorporated
Descriere: TVS DIODE 170VWM 275VC SMC
Descarca: SMCJ170A-13.pdf
SMCJ170-E3/9AT
SMCJ170-E3/9AT
Descarca: SMCJ170-E3/9AT.pdf
SMCJ170A R7G
SMCJ170A R7G
Producători: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere: TVS DIODE 170V 275V DO214AB
Descarca: SMCJ170A R7G.pdf
SMCJ170A M6G
SMCJ170A M6G
Descarca: SMCJ170A M6G.pdf
SMCJ170A
SMCJ170A
Producători: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere: TVS DIODE 170V 275V SMC
Descarca: SMCJ170A.pdf
SMCJ170A V6G
SMCJ170A V6G
Descarca: SMCJ170A V6G.pdf
SMCJ17-E3/9AT
SMCJ17-E3/9AT
Descriere: TVS DIODE 17V 30.5V DO214AB
Descarca: SMCJ17-E3/9AT.pdf
SMCJ170A V7G
SMCJ170A V7G
Descarca: SMCJ170A V7G.pdf
SMCJ170A
SMCJ170A
Producători: Bourns, Inc.
Descarca: SMCJ170A.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW