SMCJ14CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMCJ14CA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMCJ14CA
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB
Foi de date: SMCJ14CA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMCJ14CA
Număr parc SMCJ14CA Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 122633 pcs Fișa cu date SMCJ14CA.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 14V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 23.2V
Tensiune - Defalcare (Min) 15.6V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor DO-214AB (SMCJ) Serie SMCJ
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 1500W (1.5kW)
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz DO-214AB, SMC
Alte nume SMCJ14CALFCT Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 64.7A
Capacitate @ Frecventa - Canalele bidirecționale 1
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SMCJ14CA R7G
SMCJ14CA R7G
Producători: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere: TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB
In stoc: 263474 pcs
Descarca: SMCJ14CA R7G.pdf
RFQ
SMCJ14CA
SMCJ14CA
Producători: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere: TVS DIODE 14V 23.2V SMC
In stoc: 149487 pcs
Descarca: SMCJ14CA.pdf
RFQ
SMCJ14CA V6G
SMCJ14CA V6G
Descarca: SMCJ14CA V6G.pdf
SMCJ14CA M6G
SMCJ14CA M6G
Descarca: SMCJ14CA M6G.pdf
SMCJ14AHE3/9AT
SMCJ14AHE3/9AT
Producători: Vishay Semiconductor Diodes Division
Descriere: TVS DIODE 14VWM 23.2VC SMC
Descarca: SMCJ14AHE3/9AT.pdf
SMCJ14ATR
SMCJ14ATR
Producători: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Descarca: SMCJ14ATR.pdf
SMCJ14CA
SMCJ14CA
Producători: Bourns, Inc.
Descarca: SMCJ14CA.pdf
SMCJ14AHR7G
SMCJ14AHR7G
Descarca: SMCJ14AHR7G.pdf
SMCJ14C
SMCJ14C
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TVS DIODE 14V 24.36V DO214AB
Descarca: SMCJ14C.pdf
SMCJ14CA V7G
SMCJ14CA V7G
Descarca: SMCJ14CA V7G.pdf
SMCJ14AHM6G
SMCJ14AHM6G
Descarca: SMCJ14AHM6G.pdf
SMCJ14CA-13
SMCJ14CA-13
Producători: Diodes Incorporated
Descarca: SMCJ14CA-13.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW