SMCJ13CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMCJ13CA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMCJ13CA
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 13V 21.5V DO214AB
Foi de date: SMCJ13CA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMCJ13CA
Număr parc SMCJ13CA Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 13V 21.5V DO214AB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 369382 pcs Fișa cu date SMCJ13CA.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 13V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 21.5V
Tensiune - Defalcare (Min) 14.4V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor DO-214AB (SMCJ) Serie SMCJ
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 1500W (1.5kW)
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz DO-214AB, SMC
Alte nume SMCJ13CALFTR Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 69.8A
Capacitate @ Frecventa - Canalele bidirecționale 1
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SMCJ13AHR7G
SMCJ13AHR7G
Producători: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere: TVS DIODE 13V 21.5V DO214AB
In stoc: 191096 pcs
Descarca: SMCJ13AHR7G.pdf
RFQ
SMCJ13AHE3/9AT
SMCJ13AHE3/9AT
Producători: Vishay Semiconductor Diodes Division
Descriere: TVS DIODE 13VWM 21.5VC SMC
In stoc: 328832 pcs
Descarca: SMCJ13AHE3/9AT.pdf
RFQ
SMCJ13CA V7G
SMCJ13CA V7G
Descarca: SMCJ13CA V7G.pdf
SMCJ13CA M6G
SMCJ13CA M6G
Descarca: SMCJ13CA M6G.pdf
SMCJ13CA V6G
SMCJ13CA V6G
Descarca: SMCJ13CA V6G.pdf
SMCJ13CA
SMCJ13CA
Producători: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere: TVS DIODE 13V 21.5V SMC
Descarca: SMCJ13CA.pdf
SMCJ13ATR
SMCJ13ATR
Producători: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Descarca: SMCJ13ATR.pdf
SMCJ13AHE3/57T
SMCJ13AHE3/57T
Producători: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descarca: SMCJ13AHE3/57T.pdf
SMCJ13CA
SMCJ13CA
Producători: Bourns, Inc.
Descarca: SMCJ13CA.pdf
SMCJ13CA R7G
SMCJ13CA R7G
Descarca: SMCJ13CA R7G.pdf
SMCJ13AHM6G
SMCJ13AHM6G
Descarca: SMCJ13AHM6G.pdf
SMCJ13C
SMCJ13C
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TVS DIODE 13V 22.58V DO214AB
Descarca: SMCJ13C.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW