SMCJ11CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMCJ11CA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMCJ11CA
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 11V 18.2V DO214AB
Foi de date: SMCJ11CA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMCJ11CA
Număr parc SMCJ11CA Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 11V 18.2V DO214AB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 364107 pcs Fișa cu date SMCJ11CA.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 11V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 18.2V
Tensiune - Defalcare (Min) 12.2V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor DO-214AB (SMCJ) Serie SMCJ
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 1500W (1.5kW)
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz DO-214AB, SMC
Alte nume SMCJ11CALFTR Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 82.5A