SMCJ10CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMCJ10CA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMCJ10CA
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 10V 17V DO214AB
Foi de date: SMCJ10CA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMCJ10CA
Număr parc SMCJ10CA Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 10V 17V DO214AB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 374223 pcs Fișa cu date SMCJ10CA.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 10V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 17V
Tensiune - Defalcare (Min) 11.1V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor DO-214AB (SMCJ) Serie SMCJ
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 1500W (1.5kW)
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz DO-214AB, SMC
Alte nume SMCJ10CALFTR Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 88.3A
Capacitate @ Frecventa - Canalele bidirecționale 1
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SMCJ10CA
SMCJ10CA
Producători: Bourns, Inc.
Descriere: TVS DIODE 10V 17V SMC
In stoc: 390468 pcs
Descarca: SMCJ10CA.pdf
RFQ
SMCJ10AHR7G
SMCJ10AHR7G
Producători: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere: TVS DIODE 10V 17V DO214AB
In stoc: 275146 pcs
Descarca: SMCJ10AHR7G.pdf
RFQ
SMCJ10CA M6G
SMCJ10CA M6G
Descarca: SMCJ10CA M6G.pdf
SMCJ10C
SMCJ10C
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TVS DIODE 10V 17.85V DO214AB
Descarca: SMCJ10C.pdf
SMCJ10ATR
SMCJ10ATR
Producători: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Descarca: SMCJ10ATR.pdf
SMCJ10C-E3/9AT
SMCJ10C-E3/9AT
Producători: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere: TVS DIODE 10V 18.8V DO214AB
Descarca: SMCJ10C-E3/9AT.pdf
SMCJ10CA V6G
SMCJ10CA V6G
Descarca: SMCJ10CA V6G.pdf
SMCJ10CA
SMCJ10CA
Producători: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descarca: SMCJ10CA.pdf
SMCJ10AHM6G
SMCJ10AHM6G
Descarca: SMCJ10AHM6G.pdf
SMCJ10CA V7G
SMCJ10CA V7G
Descarca: SMCJ10CA V7G.pdf
SMCJ10CA R7G
SMCJ10CA R7G
Descarca: SMCJ10CA R7G.pdf
SMCJ10C-E3/57T
SMCJ10C-E3/57T
Descarca: SMCJ10C-E3/57T.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW