SMBJ60CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMBJ60CA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMBJ60CA
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 60V 96.8V DO214AA
Foi de date: SMBJ60CA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMBJ60CA
Număr parc SMBJ60CA Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 60V 96.8V DO214AA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 571611 pcs Fișa cu date SMBJ60CA.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 60V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 96.8V
Tensiune - Defalcare (Min) 66.7V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor DO-214AA (SMBJ) Serie SMBJ
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 600W
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz DO-214AA, SMB
Alte nume SMBJ60CA-ND
SMBJ60CALFTR
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 6.2A
Capacitate @ Frecventa - Canalele bidirecționale 1
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SMBJ60C-E3/5B
SMBJ60C-E3/5B
Producători: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere: TVS DIODE 60V 107V DO214AA
In stoc: 6443 pcs
Descarca: SMBJ60C-E3/5B.pdf
RFQ
SMBJ60CA
SMBJ60CA
Producători: Bourns, Inc.
Descriere: TVS DIODE 60V 96.8V SMB
In stoc: 874031 pcs
Descarca: SMBJ60CA.pdf
RFQ
SMBJ60AHM4G
SMBJ60AHM4G
Producători: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere: TVS DIODE 60V 96.8V DO214AA
Descarca: SMBJ60AHM4G.pdf
SMBJ60C
SMBJ60C
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TVS DIODE 60V 101.64V DO214AA
Descarca: SMBJ60C.pdf
SMBJ60CA R5G
SMBJ60CA R5G
Descarca: SMBJ60CA R5G.pdf
SMBJ60C-E3/52
SMBJ60C-E3/52
Descarca: SMBJ60C-E3/52.pdf
SMBJ60CA M4G
SMBJ60CA M4G
Descarca: SMBJ60CA M4G.pdf
SMBJ60ATR
SMBJ60ATR
Producători: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Descarca: SMBJ60ATR.pdf
SMBJ60AHR5G
SMBJ60AHR5G
Descarca: SMBJ60AHR5G.pdf
SMBJ60CA
SMBJ60CA
Producători: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descarca: SMBJ60CA.pdf
SMBJ60CA-13
SMBJ60CA-13
Producători: Diodes Incorporated
Descarca: SMBJ60CA-13.pdf
SMBJ60CA-13-F
SMBJ60CA-13-F
Descarca: SMBJ60CA-13-F.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW