SMBJ58CA-HRA
SMBJ58CA-HRA
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TVS DIODE 58V 93.6V DO214AA
In stoc: 18245 pcs
Descarca: SMBJ58CA-HRA.pdf
RFQ
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW