SMBJ33CA-HRA
SMBJ33CA-HRA
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TVS DIODE 33V 53.3V DO214AA
In stoc: 16732 pcs
Descarca: SMBJ33CA-HRA.pdf
RFQ
SMBJ33CA-E3/5B
SMBJ33CA-E3/5B
Producători: Electro-Films (EFI) / Vishay
In stoc: 657836 pcs
Descarca: SMBJ33CA-E3/5B.pdf
RFQ
SMBJ33CA R5G
SMBJ33CA R5G
Producători: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descarca: SMBJ33CA R5G.pdf
SMBJ33CA-E3/52
SMBJ33CA-E3/52
Descarca: SMBJ33CA-E3/52.pdf
SMBJ33CA-E3/1
SMBJ33CA-E3/1
Descarca: SMBJ33CA-E3/1.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW