SMBJ220CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMBJ220CA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMBJ220CA
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 220V 356V DO214AA
Foi de date: SMBJ220CA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMBJ220CA
Număr parc SMBJ220CA Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 220V 356V DO214AA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 138338 pcs Fișa cu date SMBJ220CA.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 220V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 356V
Tensiune - Defalcare (Min) 246V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor DO-214AA (SMBJ) Serie SMBJ
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 600W
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz DO-214AA, SMB
Alte nume SMBJ220CALFDKR Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 1.7A
Capacitate @ Frecventa - Canalele bidirecționale 1
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SMBJ220CA
SMBJ220CA
Producători: AVX Corporation
Descriere: TVS DIODE 220V 356V SMB
In stoc: 423860 pcs
Descarca: SMBJ220CA.pdf
RFQ
SMBJ220C
SMBJ220C
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TVS DIODE 220V 373.8V DO214AA
In stoc: 420959 pcs
Descarca: SMBJ220C.pdf
RFQ
SMBJ220CAE3/TR13
SMBJ220CAE3/TR13
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 220V DO214AA
Descarca:
SMBJ220AE3/TR13
SMBJ220AE3/TR13
Producători: Microsemi
Descarca:
SMBJ220ATR
SMBJ220ATR
Producători: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Descarca: SMBJ220ATR.pdf
SMBJ220CATR
SMBJ220CATR
Descarca: SMBJ220CATR.pdf
SMBJ22A
SMBJ22A
Descriere: TVS DIODE 22V 35.5V DO214AA
Descarca: SMBJ22A.pdf
SMBJ220A-H
SMBJ220A-H
Producători: Bourns, Inc.
Descarca: SMBJ220A-H.pdf
SMBJ220CA-H
SMBJ220CA-H
Producători: Bourns, Inc.
Descarca: SMBJ220CA-H.pdf
SMBJ220CE3/TR13
SMBJ220CE3/TR13
SMBJ220CA
SMBJ220CA
Descarca: SMBJ220CA.pdf
SMBJ220E3/TR13
SMBJ220E3/TR13
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW