SMBJ170CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMBJ170CA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMBJ170CA
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 170V 275V DO214AA
Foi de date: SMBJ170CA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMBJ170CA
Număr parc SMBJ170CA Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 170V 275V DO214AA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 176112 pcs Fișa cu date SMBJ170CA.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 170V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 275V
Tensiune - Defalcare (Min) 189V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor DO-214AA (SMBJ) Serie SMBJ
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 600W
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz DO-214AA, SMB
Alte nume SMBJ170CALFDKR Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 2.2A
Capacitate @ Frecventa - Canalele bidirecționale 1
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SMBJ170CA-13
SMBJ170CA-13
Producători: Diodes Incorporated
Descriere: TVS DIODE 170V 275V SMB
In stoc: 3028 pcs
Descarca: SMBJ170CA-13.pdf
RFQ
SMBJ170C-E3/52
SMBJ170C-E3/52
Producători: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere: TVS DIODE 170V 304V DO214AA
In stoc: 6818 pcs
Descarca: SMBJ170C-E3/52.pdf
RFQ
SMBJ170CA
SMBJ170CA
Producători: Bourns, Inc.
Descarca: SMBJ170CA.pdf
SMBJ170CA R5G
SMBJ170CA R5G
Producători: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere: TVS DIODE 170V 275V DO214AA
Descarca: SMBJ170CA R5G.pdf
SMBJ170CA-E3/52
SMBJ170CA-E3/52