SMAJ300CA-TP
SMAJ300CA-TP
Producători: Micro Commercial Components (MCC)
Descriere: TVS DIODE 300V 486V DO214AC
In stoc: 529998 pcs
Descarca: SMAJ300CA-TP.pdf
RFQ
SMAJ300CA-H
SMAJ300CA-H
Producători: Bourns, Inc.
Descriere: TVS DIODE 300V 486V SMA
In stoc: 453955 pcs
Descarca: SMAJ300CA-H.pdf
RFQ
SMAJ300CA
SMAJ300CA
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descarca: SMAJ300CA.pdf
SMAJ300A-H
SMAJ300A-H
Producători: Bourns, Inc.
Descarca: SMAJ300A-H.pdf
SMAJ300CAE3/TR13
SMAJ300CAE3/TR13
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 300V DO214AC
Descarca:
SMAJ300A-E
SMAJ300A-E
Descriere: TVS DIODE SMA SUF MT TR
Descarca: SMAJ300A-E.pdf
SMAJ300CA
SMAJ300CA
Descarca: SMAJ300CA.pdf
SMAJ300A
SMAJ300A
Descarca: SMAJ300A.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW