SMAJ250CAE3/TR13
SMAJ250CAE3/TR13
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 250V DO214AC
In stoc: 221143 pcs
Descarca:
RFQ
SMAJ250CE3/TR13
SMAJ250CE3/TR13
Producători: Microsemi
In stoc: 239062 pcs
Descarca:
RFQ
SMAJ250
SMAJ250
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TVS DIODE 250V 425.25V DO214AC
Descarca: SMAJ250.pdf
SMAJ250A-TP
SMAJ250A-TP
Producători: Micro Commercial Components (MCC)
Descriere: TVS DIODE 250V 405V DO214AC
Descarca: SMAJ250A-TP.pdf
SMAJ250CA-H
SMAJ250CA-H
Producători: Bourns, Inc.
Descriere: TVS DIODE 250V 405V SMA
Descarca: SMAJ250CA-H.pdf
SMAJ250CA
SMAJ250CA
Producători: Bourns, Inc.
Descarca: SMAJ250CA.pdf
SMAJ250A
SMAJ250A
Descarca: SMAJ250A.pdf
SMAJ250A-H
SMAJ250A-H
Descarca: SMAJ250A-H.pdf
SMAJ250CA
SMAJ250CA
Descarca: SMAJ250CA.pdf
Descarca: SMAJ250A.pdf
SMAJ250AE3/TR13
SMAJ250AE3/TR13
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW