SMAJ20CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMAJ20CA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMAJ20CA
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 20V 32.4V DO214AC
Foi de date: SMAJ20CA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMAJ20CA
Număr parc SMAJ20CA Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 20V 32.4V DO214AC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 168147 pcs Fișa cu date SMAJ20CA.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 20V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 32.4V
Tensiune - Defalcare (Min) 22.2V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor DO-214AC (SMA) Serie SMAJ
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 400W
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz DO-214AC, SMA
Alte nume SMAJ20CALFCT Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 12.3A
Capacitate @ Frecventa - Canalele bidirecționale 1
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SMAJ20AHM2G
SMAJ20AHM2G
Producători: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere: TVS DIODE 20V 32.4V DO214AC
In stoc: 1059124 pcs
Descarca: SMAJ20AHM2G.pdf
RFQ
SMAJ20CA-13
SMAJ20CA-13
Producători: Diodes Incorporated
Descriere: TVS DIODE 20V 32.4V SMA
In stoc: 3976 pcs
Descarca: SMAJ20CA-13.pdf
RFQ
SMAJ20CA-E3/5A
SMAJ20CA-E3/5A
Producători: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descarca: SMAJ20CA-E3/5A.pdf
SMAJ20ATR
SMAJ20ATR
Producători: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Descarca: SMAJ20ATR.pdf
SMAJ20C
SMAJ20C
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TVS DIODE 20V 34.02V DO214AC
Descarca: SMAJ20C.pdf
SMAJ20C-E3/5A
SMAJ20C-E3/5A
Descriere: TVS DIODE 20V 35.8V DO214AC
Descarca: SMAJ20C-E3/5A.pdf
SMAJ20C-E3/61
SMAJ20C-E3/61
Descarca: SMAJ20C-E3/61.pdf
SMAJ20CA
SMAJ20CA
Producători: Bourns, Inc.
Descarca: SMAJ20CA.pdf
SMAJ20CA-13-F
SMAJ20CA-13-F
Descarca: SMAJ20CA-13-F.pdf
SMAJ20CA R3G
SMAJ20CA R3G
Descarca: SMAJ20CA R3G.pdf
SMAJ20AHR3G
SMAJ20AHR3G
Descarca: SMAJ20AHR3G.pdf
SMAJ20CA M2G
SMAJ20CA M2G
Descarca: SMAJ20CA M2G.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW