SMAJ120CA M2G
SMAJ120CA M2G
Producători: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere: TVS DIODE 120V 193V DO214AC
In stoc: 931164 pcs
Descarca: SMAJ120CA M2G.pdf
RFQ
SMAJ120AHR3G
SMAJ120AHR3G
In stoc: 1059587 pcs
Descarca: SMAJ120AHR3G.pdf
RFQ
SMAJ120CA R3G
SMAJ120CA R3G
Descarca: SMAJ120CA R3G.pdf
SMAJ120CA-13-F
SMAJ120CA-13-F
Producători: Diodes Incorporated
Descriere: TVS DIODE 120V 193V SMA
Descarca: SMAJ120CA-13-F.pdf
SMAJ120AHE3/61
SMAJ120AHE3/61
Producători: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descarca: SMAJ120AHE3/61.pdf
SMAJ120CA-13
SMAJ120CA-13
Descarca: SMAJ120CA-13.pdf
SMAJ120AHE3/5A
SMAJ120AHE3/5A
Descarca: SMAJ120AHE3/5A.pdf
SMAJ120AHM2G
SMAJ120AHM2G
Descarca: SMAJ120AHM2G.pdf
SMAJ120CA
SMAJ120CA
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descarca: SMAJ120CA.pdf
SMAJ120CA
SMAJ120CA
Producători: Bourns, Inc.
Descarca: SMAJ120CA.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW