SMA6L75A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMA6L75A
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 75V 121V DO221AC
Foi de date: SMA6L75A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMA6L75A
Număr parc SMA6L75A Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 75V 121V DO221AC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 603402 pcs Fișa cu date SMA6L75A.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 75V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 121V
Tensiune - Defalcare (Min) 83.3V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor DO-221AC
Serie SMA6L Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 600W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz DO-221AC, SMA Flat Leads Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 5A