SMA6J20A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMA6J20A
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODES SMA 600W TR
Foi de date: SMA6J20A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMA6J20A
Număr parc SMA6J20A Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODES SMA 600W TR Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 649717 pcs Fișa cu date SMA6J20A.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 20V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 32.4V
Tensiune - Defalcare (Min) 22.2V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor DO-214AC (SMA)
Serie SMA6J Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 600W Pachet / Caz DO-214AC, SMA
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 19.4A Capacitate @ Frecventa -