SLVU2.8-4BTG
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SLVU2.8-4BTG
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 2.8V 15V 8SOIC
Foi de date: SLVU2.8-4BTG.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SLVU2.8-4BTG
Număr parc SLVU2.8-4BTG Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 2.8V 15V 8SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 46408 pcs Fișa cu date SLVU2.8-4BTG.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 2.8V (Max) Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 15V
Tensiune - Defalcare (Min) 3V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor 8-SOIC Serie SLVU2.8-4, SPA®
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 600W
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Alte nume F4206DKR Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 40A (8/20µs)
Capacitate @ Frecventa 2pF @ 1MHz Canalele bidirecționale 4
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SLVHC4851ADTR2G
SLVHC4851ADTR2G
Producători: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere: IC MUX/DEMUX 8X1
In stoc: 5286 pcs
Descarca:
RFQ
SLVU2.8-4.TBT
SLVU2.8-4.TBT
Producători: Semtech
Descriere: TVS DIODE 2.8V 15V 8SO
In stoc: 42018 pcs
Descarca: SLVU2.8-4.TBT.pdf
RFQ
SLVU2.8-4BTG-S
SLVU2.8-4BTG-S
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TVS DIODE 2.8V 18V 8SOIC