SLD58U-017
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SLD58U-017 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SLD58U-017
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 58V 93.6V P600
Foi de date: SLD58U-017.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SLD58U-017
Număr parc SLD58U-017 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 58V 93.6V P600 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 59785 pcs Fișa cu date SLD58U-017.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 58V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 93.6V
Tensiune - Defalcare (Min) 64.4V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor P600
Serie Automotive, AEC-Q101, SLD Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 5000W (5kW) ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz P600, Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 58.6A