SLD40U-017-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SLD40U-017-B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SLD40U-017-B
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 40V 64.5V P600
Foi de date: SLD40U-017-B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SLD40U-017-B
Număr parc SLD40U-017-B Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 40V 64.5V P600 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 39338 pcs Fișa cu date SLD40U-017-B.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 40V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 64.5V
Tensiune - Defalcare (Min) 44.4V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor P600
Serie Automotive, AEC-Q101, SLD Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 5000W (5kW) ambalare Bulk
Pachet / Caz P600, Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 79.1A
Capacitate @ Frecventa - Aplicații Automotive
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SLD40U-017
SLD40U-017
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TVS DIODE 40V 64.5V P600