SLD22U-017-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SLD22U-017-B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SLD22U-017-B
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 22V 35.5V P600
Foi de date: SLD22U-017-B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SLD22U-017-B
Număr parc SLD22U-017-B Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 22V 35.5V P600 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 48958 pcs Fișa cu date SLD22U-017-B.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 22V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 35.5V
Tensiune - Defalcare (Min) 24.4V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor P600
Serie Automotive, AEC-Q101, SLD Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 5000W (5kW) ambalare Bulk
Pachet / Caz P600, Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 143.7A