SLD17-018-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SLD17-018-B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SLD17-018-B
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 17V 27.6V P600
Foi de date: SLD17-018-B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SLD17-018-B
Număr parc SLD17-018-B Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 17V 27.6V P600 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 37681 pcs Fișa cu date SLD17-018-B.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 17V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 27.6V
Tensiune - Defalcare (Min) 18.9V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor P600 Serie Automotive, AEC-Q101, SLD
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 5000W (5kW)
ambalare Bulk Pachet / Caz P600, Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ) Tipul de montare Through Hole
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 184.8A Capacitate @ Frecventa -