SL1411A470C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1411A470C Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SL1411A470C
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului GDT 470V 10KA
Foi de date: SL1411A470C.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SL1411A470C
Număr parc SL1411A470C Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere GDT 470V 10KA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 99625 pcs Fișa cu date SL1411A470C.pdf
Tensiune - DC Spark Over (Nom) 470V Toleranţă -
Serie SL1411A ambalare Bulk
Pachet / Caz Cylinder No Lead Numărul de polonezi 2
Tipul de montare User Defined Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impuls de descărcare curent (8 / 20μs) 10000A (10kA)
Fail Short No descriere detaliata Gas Discharge Tube 470V 10000A (10kA) 2 Pole User Defined